Gazikent Halı Yıkama

Peki Halı Yıkatırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

İşini ciddiye alan profesyonel firmalarla çalışmak, işlemlerinizde problem yaşamamanız anlamına gelir.

Öncelikle halılarınızı verdiğiniz firmanın ciddiyeti halılarınızı almaya gelen personelin kılık kıyafeti,temizliği gibi şeyler firmanın ciddiyetini anlamanıza yardımcı olacaktır. 

Bunların Haricinde ; Müşteri hizmetleri görüşmelerinizde karşınızdaki yetkilinin hitabına dikkat edebilir, kurumsallığını test edebilirsiniz.

Halılarınızın hangi zaman diliminde getirileceğini ve sözüne uyarak tam zamanında teslimat yapıp yapmadığına dikkat edebilirsiniz.

halı yıkama hizmetinden memnun kalıp kalmayacağınızı bu ipuçları sayesinde karar verebilirsiniz.

 

7/24 Online Müşteri Hizmetleri: 0533  613 04 02

body butter image

%100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Firmamız 1986 yılında kurulmuş olup farklı hizmet sektörlerinde Gaziantep'li hemşerilerine kusursuz olarak %100 memnuniyet odaklı hizmet vermektedir.

Sizin en değerliniz olan ailenizin sağlığı ne kadar önem taşıyorsa Tiryaki Halı Yıkama olarak bizim içinde önem arz etmektedir.Halıyı çırpma makinesinde silkeleyip toz ve pisliklerinden arındırdıktan sonra otomatik yıkama makinesinde altı ve üstü vakumlanarak yıkanmaktadır.Yıkama esnasında ORGANİK-BİTKİSEL şampuanlar kullanılır ve halılarınızda daha sonra hiçbir şekilde bakteri oluşmaması için kapalı kurutma odasında hijyen içinde kurutulur, el değmeden paketleme makinesinde poşetlenmiş şekilde teslimata hazır hale getirilir.

Şirket olarak uzun yıllardır süren tecrübesiyle en kaliteli hizmeti sunmaktadır.Memnun kalınmayan hizmetlerin tekrarı ücretsiz olarak verilir.Memnun kalacağınıza %100 garanti veriyor ve şirket olarak verdiğimiz hizmete güveniyoruz.

 
#fc3424 #5835a1 #1975f2 #2fc86b #fbeac9 #141f10570 #120613144549